Strona Główna

Biblioteka Europejskiej Uczelni w Warszawie powstała w 2008 roku i od tego momentu gromadzi księgozbiór naukowy zgodny z kierunkami studiów i badaniami naukowymi prowadzonymi przez Uczelnię. Znaczna część zbiorów to wydawnictwa z zakresu informatyki, ale również zarządzania i nauk pokrewnych, ekonomii, administracji, filologii i pedagogiki. Biblioteka gromadzi wydawnictwa zwarte i ciągłe.

Biblioteka składa się z czytelni, gdzie znajduje się księgozbiór, oraz wypożyczalni. Ponadto, za pośrednictwem Biblioteki możliwy jest dostęp do wypożyczeń międzybibliotecznych i zasobów bibliotek elektronicznych krajowych i zagranicznych.

AKTUALNOŚCI

Umowy o współpracy w zakresie wypożyczeń dla studentów i pracowników ostatnio zostały zawarte z:

• Biblioteką im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
  • Wyższą Szkołą Biznesu i Zarządzania w Ciechanowie

Wypożyczenia można realizować bezpośrednio i za pomocą naszej biblioteki. Zapraszamy do korzystania.

Lista bibliotek, z których zasobów mogą nieodpłatnie korzystać nasi czytelnicy, jest tutaj.

Zbiórka książek do biblioteki

Zbieramy książki (podręczniki, monografie, opracowania itp.) do naszej biblioteki z informatyki, zarządzania, ekonomii, prawa, administracji, pedagogiki, psychologii, socjologii, politologii, filozofii, filologii, językoznawstwa, nauki języków i literatury (polskiej, angielskiej, amerykańskiej, hiszpańskiej, francuskiej, niemieckiej, rosyjskiej itp., w tym również beletrystyki i poezji oraz literatury dziecięcej).

Książki można zostawiać w bibliotece lub dziekanacie.

Umowy o współpracy w zakresie wypożyczeń dla studentów i pracowników, ostatnio zostały zawarte z:

/Warszawa/

/Ciechanów/